Anna

Anna Englisz, dietetyk, blogerka
Anna Englisz, dietetyk, blogerka

Jestem pomysłodawczynią i założycielką serwisu www.naposlodko.com oraz założycielką poradni dietetycznej Diet Balance.  Miłośniczką zdrowej kuchni na co dzień oraz kulinarnych szaleństw od Święta.

Z wykształcenia i zamiłowania jestem dietetykiem, specjalistą ds żywienia człowieka. Ukończyłam Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji na SGGW w Warszawie.

Na co dzień pracuję jako dietetyk, głównie prowadzę konsultacje oraz przygotowuję programy żywieniowe online. Na konsultację można zapisać się pisząc do mnie e-maila na adres: anna@naposlodko.com.

Stacjonarnie pacjentów przyjmuje w Poradni Specjalistycznej Alergo-Med w Warszawie: https://alergo-med.com/pl/ . W poradni przeprowadzam konsultacje z analizą składu ciała na analizatorze firmy In Body 270 oraz przygotowuje indywidualne programy żywieniowe. Na konsultacje można się zapisać dzwoniąc pod numer: Tel.: +48 22 448 47 77
lub piszą mail: recepcja@alergo-med.com

Więcej na temat współpracy ze mną możesz przeczytać TU ( http://www.napolslodko.com/o-nas/konsultacje-dietetyczne/)

Swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania wykorzystuję nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Doskonalę się w temacie odżywiania diabetyków – moja druga połówka jest cukrzykiem typu 1 (nie z wyboru). Jakiś czas temu poszukiwałam przepisów na słodkie, ale bezcukrowe ciasta,  słodkie przetwory bez cukru, na dania z pełnoziarnistej mąki i i szczęśliwie takich nie znalazłam. Te, które wyszukałam nie były skierowane do osób chorujących na cukrzycę i postanowiłam takie przepisy stworzyć sama. Po kilku latach gotowania, pieczenia nabrałam wprawy w dobieraniu produktów, łączeniu składników, wydobywaniu smaków z produktów pozornie bezsmakowych, tak aby mój domowy diabetyk nie odczuł, że musi jeść inaczej niż inni.  Piekę słodkie ciasta, przygotowuję słodkie desery – słodkie, ale bez cukru. Nauczyłam siebie i moją rodzinę stosować zamienniki cukru – o nich również będę pisać na blogu. Poszukiwania te spowodowały, że zrodziła się myśl o stworzeniu miejsca w internecie, w którym będę je umieszczać.

Jestem Mamą małej córeczki, co powoduje, że dania, które tworzę są szybkie i proste w przygotowaniu. Moja córka jest alergikiem, nie może jeść mleka, przetworów mlecznych, jaj oraz kukurydzy. Z tego powodu na blogu będę umieszczała przepisy i porady żywieniowe dla alergików.

Kto ocenia i zjada dania, które gotuję 🙂 ? Mój partner życiowy – diabetyk, ja, rodzina i znajomi.

Kontakt: anna@napolslodko.com

Zapraszam do współpracy 🙂

Anna Englisz